Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Proces jakim jest pozycjonowanie stron internetowych polega na zdobyciu wysokich pozycji w przeglądarkach Google na poszczególne słowa kluczowe. Słowami kluczowymi są frazy, po których potencjalni klienci wyszukują daną usługę lub produkt.

Znalezienie się w na wysokich pozycjach w przeglądarkach internetowych to szereg prac oraz umiejętności. Potrzebna jest wiedza na temat algorytmów wyszukiwarek, odpowiednie narzędzia, sprawdzanie konkurencji oraz dbanie o utrzymanie już zdobytych wysokich miejsc.

Pozycjnowanie
stron internetowych w Google

TOP 10 w Google

  • Było 64 miejsce w Google30%
  • Jest 1 miejsce w Google100%

   dotarcie do top 10

Zwiększona sprzedaż dzięki SEO

  • Było 99%
  • Jest 14095%

   wzrost o 1455 %

Pozycjonowanie stron www oraz sklepów internetowych aby zwiększyć sprzedaż? Tak - dzięki działaniom SEO zdobędziesz wysokie, naturalne miejsce w Google. Są to działania długoterminowe, dzięki czemu zwiększysz ilość wejść na stronę lub sklep on-line, co przekłada się na większą sprzedaż usług lub produktów oferowanych przez firmę.

Dlaczego warto pozycjnować swoją firmową stronę internetową

1. Przedstawia Twój biznes w internecie

Wyróżnij swoją firmę w mapach Google i poinformuj klientów o lokalizacji firmy, godzinach otwarcia oraz oferowanych usługach.

Wizytówka Google Moja Firma to istotny element lokalnego SEO, dzięki której przedstawisz potencjalnym klientom informacje o swojej firmie – lokalizacji, danych teleadresowych, świadczonych usługach oraz godzinach otwarcia.

 • Wyświetlanie na lokalne frazy kluczowe
 • Informacje o godzinach otwarcia i lokalizacji
 • Wpisy z aktualnościami i nowościami w ofercie
 • Zwiększenie wiarygodności firmy dzięki
 • opiniom klientów

Szczegółowa analiza witryny

Przed rozpoczęciem działań przeprowadzamy kompleksowy audyt SEO, pod kątem potencjalnych błędów, wpływających na widoczność witryny w wynikach wyszukiwania. Analizujemy widoczność witryny, strukturę witryny, linkowanie wewnętrzne oraz wiele innych elementów.

Kompleksowy plan działania na podstawie audytu

Po audycie witryny opracujemy szczegółowy plan działania, z etapami wdrażania zaleceń optymalizacyjnych. Dobierzemy frazy kluczowe istotne dla biznesu oraz regionu prowadzonej działalności.

Wdrożenie poprawek i optymalizacja witryny

Realizujemy strategię lokalnego SEO zgodnie z wytycznymi zawartymi w audycie witryny. Wprowadzamy niezbędne poprawki, które wpłyną na poprawę pozycji i pozwolą na efektywne zwiększanie widoczności i ruchu w witrynie.

Przedstawimy efekty naszej pracy w szczegółowym raporcie

Po każdym etapie prac przygotujemy szczegółowy raport z przeprowadzonych prac, osiągniętych efektów optymalizacji oraz o kolejnych etapach wdrożenia zaleceń optymalizacyjnych, zgodnych z przyjętą strategią działania.