Strony internetowe dopasowane do Twojej branży

Tworzymy przyciągające uwagę oraz spójne z tematyką twojego biznesu nowoczesne i responsywne strony internatowe. Posiadamy kilku letnie doświadczenie w zakresie projektowania i tworzenia stron www.

Stworzone przez nas strony internetowe są dobrze wyszukiwane w przeglądarkach internatowych, oraz są przygotowane pod przyszłe działania związane z pozycjonowaniem strony www.

Zwiększona ilość osób
pozostających na stronie www

Roczny wzrost ilości zapytań o ofertę

  • Było 9330%
  • Jest 155790%

   wzrost o 1574 %

Dzienny wzrost wejść na stronę www

  • Było 99%
  • Jest 14095%

   wzrost o 1455 %

Odpowiednio przygotowana strona internetowa zwiększa ilość osób na niej pozostających. Przekłada się to na bezpośrednie korzyści płynące dla właściciela.

Dlaczego warto posiadać własną firmową stronę internetową

1. Przedstawia wizerunek Twojego biznesu w internecie

Strona internetowa jest doskonałym miejscem na kreowanie wizerunku marki. Działa na zasadzie cyfrowej wizytówki, gdzie użytkownicy internetu mogą odnaleźć informację w każdej chwili. Sposób w jaki przedstawisz wizerunek firmy zależy tylko od pomysłu, następnie wdrożenie go i przedstawienie za pomocą grafik i tekstów.

Obecnie rynek działa bardzo szybko i klienci chcą mieć dostęp do oferty w tym momencie "NOW". Oznacza to, że posiadanie miejsce w internecie, czyli swojej strony internetowej to konieczność w 21 wieku. Celem strony www jest przedstawienie kim jesteś, co oferujesz dla swojego klienta oraz możliwość szybkiego i łatwego kontaktu. Potencjalnie pierwsze 10 sekund decyduje o tym, czy dana osoba zostanie przy Twojej ofercie i skontaktuje się z Tobą.

2. Prezentuje ofertę Twojego biznesu

Krok nr.1 to zapoznanie potencjalnego klienta z ofertą Twojej firmy. Prawie 90% ludzi w dzisiejszych czasach, szuka rozwiązania, lub produktu w internecie.

Najszybszym sposobem na przedstawienie swojej oferty jest zaprezentowanie jej na stronie www. W każdej chwili, zamieścić aktualne informacje o statusie działania przedsięwzięcia, poinformować klienta o aktualnej promocji, przedstawić zbliżające się nowości w ofercie, zaprezentować nadchodzące wydarzenie lub pochwalić się swoim nowym e-bookiem. Witryna daje możliwości bardzo szybkiego kontaktu. W każdym miejscu na stronie www możesz zamieścić szybki formularz kontaktowy, w którym możesz zapytać klienta o jego potrzeby i zaraz po odpowiedzi wiesz już z jaką ofertą odezwać się do klienta. Ciekawą opcją jest zastosowanie dymków do ekspresowych połączeń telefonicznych, wykonanych przez klienta do Ciebie.

Strona internetowa zapewnia globalny zasięg, dzięki możliwości uruchomienia jej z każdego miejsca na ziemi.

3. Pozwala na prowadzenie działań marketingowych

Reklama w internecie - jedna z najważniejszych rzeczy w prowadzaniu własnego biznesu. Dzięki posiadaniu strony internetowej zyskujesz dostęp do potężnego obszaru, w którym poprzez odpowiednie działania trafiasz do grupy osób zainteresowanych danym produktem w danym czasie. Takimi działaniami jest np. pozycjonowanie stron internetowych, marketing w sieci, kampanie reklamowe, social media, i wiele innych...,

Wszystkie działania marketingowe, mają za zadanie skierować cały zdobyty ruch na stronę internetową, gdzie finalnie klient może odkupić od Ciebie towar/usługę.

Wyślij nam szybkie zapytanie 

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Polityka prywatności

NIE DAJ SIĘ WYPRZEDZIĆ INNYM